Cookies helfen uns bei der Bereitstellung unserer Dienste. Durch die Nutzung unserer Dienste erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen.
Kurse

Titel
Zeit
Trainer
Agilitypainotteinen perustottelevaisuuskurssi
Agilitypainotteinen perustottelevaisuuskurssi
08.02.20 - 28.03.20
13:00-13:50 Samstags
Marjo Hytönen
5/5 
Laufend
 
Rally-Toko Alkeiskurssi, pienryhmä
Rally-Toko Alkeiskurssi, pienryhmä
09.02.20 - 08.03.20
16:00-16:45 Sonntags
Elina Suoranta
4/4 
Laufend
 
Toko Ylempien luokkien liikkeet
Toko Ylempien luokkien liikkeet
10.02.20 - 20.04.20
20:00-20:45 Montags
Jenni Ojala
3/5 
Laufend
 
Tokopainotteinen Pentukurssi
Tokopainotteinen Pentukurssi
11.02.20 - 14.04.20
18:00-18:45 Dienstags
Saila Rappumäki
6/6 
Laufend
 
Agilitykurssi B
Agilitykurssi B
12.02.20 - 11.03.20
10:00-10:50 Mittwochs
Saara Kattainen
5/5 
Laufend
 
Pentukurssi
Pentukurssi
13.02.20 - 12.03.20
19:00-19:45 Donnerstags
Annina Kauppi
6/6 
Laufend
 
Agilitya pennuille (alle 1v.) JATKO
Agilitya pennuille (alle 1v.) JATKO
14.02.20 - 13.03.20
17:00-17:50 Freitags
Saara Kattainen
4/5 
Laufend
 
Agilitykurssi C
Agilitykurssi C
15.02.20 - 25.04.20
17:00-17:50 Samstags
Marjo Hytönen
5/5 
Laufend
 
Nose Work - Alkeiskurssi 3krt
Nose Work - Alkeiskurssi 3krt
15.02.20 - 07.03.20
10:00-10:45 Samstags
Camilla Leijona
4/4 
Laufend
 
Toko Alkeiskurssi, Pienryhmä
Toko Alkeiskurssi, Pienryhmä
17.02.20 - 16.03.20
18:00-18:45 Montags
Jenni Ojala
4/4 
Laufend
 
Tokopainotteinen Pentukurssi
Tokopainotteinen Pentukurssi
17.02.20 - 27.04.20
17:00-17:45 Montags
Jenni Ojala
6/6 
Laufend
 
Pentukurssi
Pentukurssi
17.02.20 - 16.03.20
14:00-14:45 Montags
Annina Kauppi
4/4 
Laufend
 
Pentukurssin jatkokurssi, Pienryhmä
Pentukurssin jatkokurssi, Pienryhmä
17.02.20 - 16.03.20
18:00-18:45 Montags
Laura Åkerlund
4/4 
Laufend
 
Nose Work - Alkeiskurssi
Nose Work - Alkeiskurssi
17.02.20 - 16.03.20
19:00-19:45 Montags
Laura Åkerlund
4/4 
Laufend
 
Nose Work - Alkeiskurssi
Nose Work - Alkeiskurssi
17.02.20 - 16.03.20
20:00-20:45 Montags
Laura Åkerlund
4/4 
Laufend
 
Agilitykurssi B
Agilitykurssi B
18.02.20 - 17.03.20
17:00-17:50 Dienstags
Marjo Hytönen
4/5 
Laufend
 
Toko Alokasluokan liikkeet
Toko Alokasluokan liikkeet
18.02.20 - 17.03.20
20:00-20:45 Dienstags
Saila Rappumäki
6/6 
Laufend
 
Tilauskurssi Agi
Tilauskurssi Agi
19.02.20 - 04.03.20
12:00-12:45 Mittwochs
Saara Kattainen
1/1 
Laufend
 
Pentukurssi, Pienryhmä
Pentukurssi, Pienryhmä
20.02.20 - 19.03.20
19:00-19:45 Donnerstags
Janina Christides
4/4 
Laufend
 
Pentukurssi, Pienryhmä
Pentukurssi, Pienryhmä
20.02.20 - 19.03.20
18:00-18:45 Donnerstags
Janina Christides
4/4 
Laufend
 
Pentukurssin jatkokurssi, Pienryhmä
Pentukurssin jatkokurssi, Pienryhmä
20.02.20 - 19.03.20
20:00-20:45 Donnerstags
Janina Christides
4/4 
Laufend
 
Agilitypainotteinen perustottelevaisuuskurssi
Agilitypainotteinen perustottelevaisuuskurssi
23.02.20 - 19.04.20
20:00-20:50 Sonntags
Camilla Leijona
5/5 
Laufend
 
Agilitykurssi A
Agilitykurssi A
26.02.20 - 25.03.20
20:00-20:50 Mittwochs
Marjo Hytönen
5/5 
Laufend
 
Pentukurssin jatkokurssi, pienryhmä
Pentukurssin jatkokurssi, pienryhmä
26.02.20 - 25.03.20
17:00-17:45 Mittwochs
Laura Åkerlund
4/4 
Laufend
 
Näyttelyharjoittelukurssi
Näyttelyharjoittelukurssi
27.02.20 - 12.03.20
18:00-18:45 Donnerstags
Annina Kauppi
5/5 
Laufend
 
Pentukurssi
Pentukurssi
28.02.20 - 27.03.20
16:00-16:45 Freitags
Saara Kattainen
6/6 
Bevorstehend
 
Pentukurssi, pienryhmä
Pentukurssi, pienryhmä
28.02.20 - 03.04.20
17:00-17:45 Freitags
Lauri Pyhälä
4/4 
Bevorstehend
 
Pentukurssi, pienryhmä
Pentukurssi, pienryhmä
28.02.20 - 03.04.20
18:00-18:45 Freitags
Lauri Pyhälä
3/4 
Bevorstehend
 
Pentukurssin jatkokurssi, pienryhmä
Pentukurssin jatkokurssi, pienryhmä
28.02.20 - 03.04.20
19:00-19:45 Freitags
Lauri Pyhälä
4/4 
Bevorstehend
 
Agility alkeet -luento
Agility alkeet -luento
29.02.20 - 29.02.20
13:00-15:00 Samstags
Camilla Leijona
8/30 
Bevorstehend