Evästeet auttavat meitä tarjoamaan palveluitamme. Käyttämällä palveluitamme sitoudut käyttämään evästeitä.
Kurssit
Agilitya pennuille (alle 1v.) JATKO 5krt.
02.11.19 - 30.11.19  13:00-13:50   lauantaisin
Marjo Hytönen
3/5  käynnissä 
Agivalmennus Marjo 11/19
02.11.19 - 30.11.19  12:00-12:45   lauantaisin
Marjo Hytönen
5/5  käynnissä 
Agivalmennus Mia 11/19
03.11.19 - 24.11.19  16:00-16:45   sunnuntaisin
Mia Rantaniitty
5/5  käynnissä 
Agivalmennus Mia 11/19
03.11.19 - 24.11.19  18:00-18:45   sunnuntaisin
Mia Rantaniitty
5/5  käynnissä 
Pentukurssin jatkokurssi
04.11.19 - 02.12.19  10:00-10:45   maanantaisin
Camilla Leijona
3/6  käynnissä 
Agivalmennus Saara 11/19
04.11.19 - 25.11.19  17:00-17:45   maanantaisin
Saara Kattainen
5/5  käynnissä 
Tokovalmennus 11/19
04.11.19 - 25.11.19  21:00-21:45   maanantaisin
Jenni Ojala
6/6  käynnissä 
Näyttelyharjoittelukurssi
05.11.19 - 19.11.19  16:00-16:45   tiistaisin
Annina Kauppi
6/6  käynnissä 
Pentukurssi
06.11.19 - 04.12.19  18:00-18:45   keskiviikkoisin
Annina Kauppi
6/6  käynnissä 
Pentukurssin jatkokurssin JATKOkurssi, Pienryhmä
06.11.19 - 04.12.19  19:00-19:45   keskiviikkoisin
Annina Kauppi
4/4  käynnissä 
Kantarellikurssi
07.11.19 - 05.12.19  21:00-21:45   torstaisin
Camilla Leijona
6/6  käynnissä 
Agivalmennus Karoliina 11/19
07.11.19 - 28.11.19  19:00-19:45   torstaisin
Karoliina Kamppinen
5/5  käynnissä 
Agilitykurssi F
08.11.19 - 13.12.19  17:00-17:50   perjantaisin
Saara Kattainen
5/5  käynnissä 
Agilitya pennuille (alle 1v.) JATKO
09.11.19 - 23.11.19  17:00-17:50   lauantaisin
Marjo Hytönen
5/5  käynnissä 
Rally-Toko Kohti ylempiä luokkia
10.11.19 - 02.02.20  16:00-16:45   sunnuntaisin
Elina Suoranta
6/6  käynnissä 
Agilitya pennuille (alle 1v.) JATKO
10.11.19 - 24.11.19  20:00-20:50   sunnuntaisin
Camilla Leijona
3/5  käynnissä 
Nose Work - Alkeiskurssi
10.11.19 - 08.12.19  16:00-16:45   sunnuntaisin
Ella Hämäläinen
4/4  käynnissä 
Pentukurssi
10.11.19 - 08.12.19  20:00-20:45   sunnuntaisin
Ella Hämäläinen
6/6  käynnissä 
Toko Alokas- ja avoimen luokan liikkeet
11.11.19 - 03.02.20  20:00-20:45   maanantaisin
Jenni Ojala
5/5  käynnissä 
Toko Alokasluokan liikkeet
11.11.19 - 09.12.19  17:00-17:45   maanantaisin
Jenni Ojala
3/4  käynnissä 
Pentukurssin jatkokurssi
11.11.19 - 02.12.19  20:00-20:45   maanantaisin
Sofia Haapanen
4/4  käynnissä 
Toko Alkeiskurssi, Pienryhmä
11.11.19 - 09.12.19  19:00-19:45   maanantaisin
Jenni Ojala
4/4  käynnissä 
Toko Alkeiskurssi, Pienryhmä
12.11.19 - 10.12.19  19:00-19:45   tiistaisin
Saila Rappumäki
4/4  käynnissä 
Tokon AVOimenluokan liikkeet
12.11.19 - 10.12.19  21:00-21:45   tiistaisin
Saila Rappumäki
2/4  käynnissä 
Agilitykurssi B
12.11.19 - 10.12.19  10:00-10:50   tiistaisin
Saara Kattainen
4/5  käynnissä 
Agilitykurssi A
13.11.19 - 11.12.19  17:00-17:50   keskiviikkoisin
Marjo Hytönen
5/5  käynnissä 
Pentukurssi
13.11.19 - 11.12.19  12:00-12:45   keskiviikkoisin
Camilla Leijona
5/6  käynnissä 
Nose Work Jatkokurssi
14.11.19 - 19.12.19  19:00-19:45   torstaisin
Ella Hämäläinen
4/4  käynnissä 
Nose Work Sisä- ja laatikkoetsintäkurssi
14.11.19 - 19.12.19  20:00-20:45   torstaisin
Ella Hämäläinen
4/4  käynnissä 
Dobo jatkokurssi, pienryhmä
14.11.19 - 19.12.19  18:00-18:45   torstaisin
Ella Hämäläinen
2/3  käynnissä